| EvelynSch a întrebat:

Nu pot sa descarc nimic de pe google play. nici cu wifi, nici cu mgb mei. Dau pe " Instalare aplicatie " la Messenger sau la o aplicatie pentru tastatura si pe pagina de google play apare o linie albastra care tot se incarca si scrie descarcare, iar daca ma uit la meniul din telefon apare ca aplicatia e in pauza de descarcare. De doua zile e asa, care e problema?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Si eu am patit-o asa. Incearca asta: https://support.google.com/......er/6241347
La mine a mers. Si, ATENTIE! Sa ai ca loc de descarcare memoria microSD (cardul).

| LucyndaBianca a răspuns:

Ai destul spatiu pe telefon?
Ai confirmat emailul la google play?
Sau nu cumva e aplicatie ce trebuie platita si nu ai efectuat plata?