| Monyyyyy a întrebat:

Nu pot sa fac ca o persoana sa nu imi vada postările fără sa-i dau Block pe Facebook? Stiu faza ca intri la poza și confidențialitate dar așa fără sa mai intru acolo din setări sau ceva?

Răspuns Câştigător
| david1488 a răspuns:

Iti ramane

4 răspunsuri:
| RaduRobertRO a răspuns:

La o persoana nu poti decat daca o blochezi personal sau pe postare. La setari poti alege grupuri de persoane, prieteni, etc.

| Iote a răspuns (pentru RaduRobertRO):

Sa ma lamuresc, fiindca ma intereseaza: am o postare publica; pot bloca la acea postare o persoana care sa nu o vada?

| david1488 a răspuns:

Intri la editează confidentialitatea - prieteni, cu excepția... Si bifezi acolo prietenul care nu vrei sa vada postarea. De fiecare dată când vei posta, sau distribui ceva ce nu vrei sa vada intri la editează confidentialitatea si doar bifezi prieteni cu exceptia. Sper ca te-am ajutat

| Monyyyyy explică (pentru david1488):

Da asta am făcut dar nu exista ceva sa rămână mereu așa? Fără sa mai dau eu?

| david1488 a răspuns (pentru Monyyyyy):

Iti ramane