| anonim_4396 a întrebat:

Nu pot sa imi confirm contul de google adsense. l am creat, si am pus la adresa de e mail un cont care l am creat atunci, cand mi au dat ei campurile pentru ca m au intrebat daca am deja un cont cu care folosesc adsense si eu am bifat nu, vreau sa mi creez unul nou. mi au dat campurile si scria e mail, parola ci confirmare parola.doar astea. le am completat si am scris acolo la e mail un nume care mi a venit in cap.si dupa mi a zis sa ma conectez in adresa p care am creat o cu numele cre mi a venit in minte, pe yahoo mail si sa validez contul de adsense. ei b am intrat in yahoo mail. dar imi zice ca parola sau user ul st gresite.si nu ma mai lasa nici p blog sa fac anumite chestii imi zice ca mai intai trebuie sa validati contul si mi l arata. ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| dexro a răspuns:

Intra la gmail cu parola si mail-ul respectiv... presupun ca au facut un mail acolo nu pe yahoo, iar confirmare o sa o gasesti in contul de la gmail - http://mail.google.com

Sper ca asta a fost problema, am si eu mai multe bloguri cu reclame de la ei, unul dintre ele este http://dexro.blogspot.com