| cocolate a întrebat:

Nu pot sa imi schimb numele la facebook,se cere numele real,asta vreau sa fac, dar nu imi dau voie, stiti alta solutie?(scuze categoria)

8 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Https://www.facebook.com/help/www/162586890471598

https://www.facebook.com/......5386252834

pas cu pas:

Te duci la sagetita aceea de langa Home, apoi la prima (Account Settings). si acolo e o lista in care primul e numele. Dai la edit, in partea dreapta si pui altul.

| cocolate explică (pentru stlucian):

Nu merge, crede-ma, si totusi imi mai pot schimba numele de 4 ori, de ce nu dau voie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa astepti cel putin 48 de ore ca sa poti sa-ti schimbi numele daca l-ai mai schimbat o data in aceeasi zi.

| cocolate explică (pentru anonim_4396):

Nu l-am schimbat deloc, doar am incercat si nu merge

| anonim_4396 a răspuns (pentru cocolate):

Cauta raspunsuri in rubrica Help-Ajutor de pe facebook, poate gasesti acolo o solutie pentru problema ta.Succes!

| Darius392 a răspuns:

Setari>Setarile contului>Nume cont

Fuunda>?

| cocolate explică (pentru Darius392):

Nu merge, am incercat

| parvuconst a răspuns:

Numele contului nu merge schimabt decat daca ai contul verificat prin telefon.