| rose345 a întrebat:

Nu pot să mai deschid fișierele Word. Apare o eroare că nu s-a putut trimite comada și se încarcă la nesfârșit. Știe cineva de ce?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Trebuie reinstalat Office.
Daca a fost deja instalat si nu mai merge, mergi in Control Panel la Add-Remove programs, dezinstaleaza MS Office (sau ce office ai), dupa care instaleaza-l din nou.
Inainte de instalare ar fi indicat si o scanare impotriva eventualelor virusi.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Word-ul insusi poti porni?
Daca nu, e posibil ca trebuie re-instalat.

| rose345 explică (pentru Bula):

Nu, nu pot. Am încercat să îi dau Repair, se încarcă până la capăt, dar se blochează la final.

| Bula a răspuns (pentru rose345):

Trebuie reinstalat Office.
Daca a fost deja instalat si nu mai merge, mergi in Control Panel la Add-Remove programs, dezinstaleaza MS Office (sau ce office ai), dupa care instaleaza-l din nou.
Inainte de instalare ar fi indicat si o scanare impotriva eventualelor virusi.

| christall a răspuns:

Reinstaleaza office-ul