| .::CyBeR::. a întrebat:

Nu pot sa-mi dezinstalez antivirusul Nod32 nu am aplicatia uninstal in folderul ESET si nici nu imi apare ESET Nod32 cand deschid Add or Remove Programs.Ma puteti ajuta?

7 răspunsuri:
| costymaximus a răspuns:

Instaleaza programul Revo uninstaler.Cu el dezinstalezi orice.

| ionut1980 a răspuns:

Sunt programe speciale de uninstaler... Tune Up Utilities are o functie de acest gen. la fel si alte programe de mentenanta.

| .::CyBeR::. explică:

Mai fratilor, am incercat cu toate programele pe care mi le-ati zis, iar acele programe tin de Add or Remove Programs, nu m-au ajutat cu nimic.

| Alphawolf a răspuns:

Parerea mea contrazice putin parerea lui ionut1980... Cu Tune Up Utilities poti corecta problema ce o ai fata de afisarea uninstal-ului... prog. de dezinstalare -Your Uninstaller

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu poti sa desinstalezi nod32, urmeaza pasi:intri in safe mode, cu f8. dupa ce ai intrat in save mode intri in, start, eset dod32 si ii dai uninstall.si va functiona.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa gasesti programul NOD32removal pe net; dupa ce il folosesti restarteaza calculatorul. Apoi, din kitul cu care ai instalat initial NOD32 dai remove...Bafta!

| ovidiu33b a răspuns:

Din panoul de control poti dezinstala, dai clik, apoi cauti unde scrie modificare, apoi dezinstalare si daca iti cere un motiv bifezi unu care vrei si gata, dai pe net dezinstalare si astepti sa se stearga servicii si altele apoi la final iti cere sa dai restart.