| florin96ak47 a întrebat:

Nu pot sa-mi instalez Windows 7 pe calculator. Instalarea decurge bine pana ajunge la "Completting installation", unde dupa ce isi da calculatorul restart spune ca instalarea a esuat si isi da rollback (se anuleaza toata instalarea si calculatorul revine la cum a fost inainte). As fi foarte recunoscator daca cineva m-ar ajuta. :-)

3 răspunsuri:
| Krixxus a răspuns:

Nu e windows-ul bun

| florin96ak47 explică (pentru Krixxus):

Nu e de la windows problema, am folosit acelasi DVD pe mai multe PC-uri si n-a fost nici o problema...

| costy20br a răspuns:

Cauta pe softpedia ca este windows 7 sp1