| 熊Panda熊 a întrebat:

Nu pot sa modific data nasterii pe facebook? Am trecut-o gresit si vreau sa o modific acum.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ba da, poti sigur, intri la setari si ar trebui sa fie ceva pentru date personale, profil, ti-as zice mai exact dar nu pot sa intru pe Facebook acum.

| Anonimuserr a răspuns:

Se poate. Trebuie să te loghezi în contul tău de facebook apoi dai click pe numele tău acolo în dreapta sus te duci la About și mai apoi vei vedea secțiunea din dreapta dar puțin mai jos, vei alege Edit your contact and basic info.

| CrezyyKiller a răspuns:

Ba da, poti sigur, intri la setari si ar trebui sa fie ceva pentru date personale, profil,