| dorinadory a întrebat:

Nu pot sterge ce am descarcat de pe Mozilla Firefox. Ce trebuie sa fac?

3 răspunsuri:
| HardCore7750 a răspuns:

Tools>downloads>apare fereastra cu descarcari>si sus ai un buton clear downloads

| georgeta27 a răspuns:

Intri la tools, apoi downoalds iti apare fereastra cu descarcari iar sus ai un buton pe care scrie clear downloads

| dorinadory explică:

Am facut ce a spus RobotelulAndroid dar se sterg doar din acea lista nu si din laptop a ramas la "Home" si-mi incarca memoria laptopului
.