| мιѕѕнαρριηєѕѕ a întrebat:

Nu pot trimite mesaje de pe telefon (Samsung galaxy s2). Mereu spune "mesajul nu a putut fi trimis" şi "mesaj eşuat". Nu se pune problema că nu am mesaje, am chiar multe. Folosesc tastatură GO keyboard. Poate fi de la asta? Dacă nu, de la ce mai poate fi şi cum pot rezolva fără să îl duc la reparat (fiindcă service-ul de unde am luat telefonul e departe)?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi daca este bine declarat in telefon centru de mesaje. Sau suna la relatii cu clientii si spune-le problema.