| MasterGamer1995 a întrebat:

Nu prea stiu ce sa zic de categorie...
Ma rog la camtasia studio cand randez nu imi da HD chiar daca selectez ala cu (up to 720p) chiar am facut unul nou cu resolutia mea si cu toate la maxim dar tot nu merge ce as putea face?

1 răspuns:
| Stef_Flavius_2002 a răspuns:

Sunt mai multe motive. 1. Nu ai ecranul Hd. 2. Poate tu nu filmezi full screen. 3.tragi prea mult de video in parti si etc. 4. Acolo la inceput cand pui video trebuie sa selectezi 720p. Daca vrei mai multe detalii add me pe skype:flavius_stefan37
Dar sa dai un mesaj ce esti de pe TPU.big grin
Funda?