| rosiemarie a întrebat:

Nu reusesc sa etichetez pe cineva pe Insta Stories, desi am contul respectiv la follow. Stie cineva cum pot sa rezolv problema?

2 răspunsuri:
| FoxyM a răspuns:

Salutare! Instagramul este a doua aplicatie super dupa Facebook! O cauza poate fi ca si acea persoana trebuie sa te urmareasca pe Instagram si nu numai tu pe ea! Si pe aceasta aplicatie, indiferent de etichetare, persoana etichetata trebuie sa accepte etichetarea! Meriti"a doua sansa"

| rosiemarie explică (pentru FoxyM):

Nu cred ca asta e problema, din moment ce in trecut am putut sa etichetez persoane care nu ma urmareau. Acum, cand pun "@", nu imi apare contul pe care vreau sa il etichetez.