| aliutza_8652 a întrebat:

Nu reusesc sa imi conectez telefonul la calculator. e un samsung galaxy mini. de fiecare data cand conectez cablul usb la telefon si la calculator, calculatorul recunoaste ca s-a conectat ( scoate sunetul ca si cand s-a conectat ) si apoi nu il arata niciunde. nici telefonul nu il recunoaste, doar il incarca. scuze de intrebare da e un tel nou si am cam facut tot ceam putut si tot n-am reusit... sad. ce sa fac?

4 răspunsuri:
| dyonline88 a răspuns:

Fa transfer prin bluetooth... daca ai la calc...e cel mai simplu

| Mariusfreek a răspuns:

Stiu sigur ca e din setarile telefonului cauta pe acolo dar nu imi aduc aminte cauta pe acolo trebuie sagasesti ceva

| aliutza_8652 explică (pentru Mariusfreek):

Daca nu am incercat... o data am reusit sa il conectez cu Samsung kies si mi so restartat si telefonul si calcu. si de atunci nu a mers.

| cris93 a răspuns:

Vezi ce cablu de date ai si cauta driver pentru cablu altfel nu-ti merge.