| andine_2567 a întrebat:

Nu reusesc sa imi mai accesez yahoo mail-ul de pe mobil. Introduc ID-ul si parola corect, dar autentificarea esueaza in mod repetat.
Daca introduc date eronate, apare un mesaj in acest sens. Daca reintroduc datele corecte, ma intoarce la pagina de autentificare, e ca si cum nu as fi scris nimic. La fel se intampla si faca incerc sa intru cu un alt cont. Pe alte site-uri totul e ok. Aveti idee, o fi avut yahoo-ul probleme zilele astea?

1 răspuns:
| catty443 a răspuns:

Probabil ai luat virusi. happy