| tal4556 a întrebat:

Nu se mai aprinde laptopul dar se aude ventilatorul. Cum il pot repara?

Răspuns Câştigător
| bananagamerya a răspuns:

Am pățit-o des. Ții apăsat pe butonul de pornire/oprire până se închide apoi îl redeschizi. Vezi să fie scos de la încărcat când faci asta.

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Pai nu o sa-l repari tu acasa nu daca nu ai cunostintele necesare.
Cel mai bine mergi cu el la un service IT care se ocupa cu reparatii PC-uri si laptopuri, cam orice service si magazin de IT mai serios are un tehnician priceput la asa ceva. Poti mergi si pentru o constatare, de obicei ea este gratuita, dar depinde de la firma la firma.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Il duci in servis, tu nu il poti repara singur

| sierra1 a răspuns:

Du-l in service - după cum intrebi, așa e mai bine

| Catrice a răspuns:

Iei bagheta magica și zici "hocus pocus reparatus"

| Flar3 a răspuns:

Incearca Ctrl+Alt+Delete si ar trebui sa iti porneasca. Daca nu, contacteaza un specialist.