| doubleb a întrebat:

Nu se mai aud boxele.am umblat prin control panel ca nu se auzeau 3 boxe si acum nu se mai aude nici unacrying ce pot sa fac? unde sa intru sa fac sa se auda iar ca mor fara muzicalaughing)

Răspuns Câştigător
| Dannyjj a răspuns:

Problema apare din cauza unor setari necorespunzatoare la driverul de sunet, intra in control panel la driverul de sunet si seteaza pe rand la 2.1, 3.1, 4.1, 5.1 sau chiar 7.1 daca ai sistem 7.1 sau mai simplu daca ai zis ca ai dereglat tu acolo ceva si inainte mergea, atunci dai click pe butonul Restore to default.

3 răspunsuri:
| Daniel_5468 a răspuns:

Intra tot acolo si veizi ce ai facut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca ai virusi in calculator ca si eu momentan nu-mi merg boxele( adica daca dau o muzica nu se aude) daca nu ai antivirus sa-ti instalezi si daca ai inseamna ori ca ti-a expirat sau nu mai merge sau ca este foarte slab.

| doubleb explică:

Numai ce am bagat windowsu tot din cauza virusilor, am bagat driverele si am selectat 5.1 dar nu se auzeau decat 2 boxe si sub si am umblat prin control panel si nu se mai aud deloc acumrolling on the floor nici alea 2