| FaraNume_8666 a întrebat:

Nu stiu cati dintre voi stiti de butonu` acela Follow. Eu mi l-am adaugat acum 1 an pe fb si sunt urmarita pana in prezent de 3030 de persoane. Atunci cand nu accept cererile cuiva, fie le sterg, fie le las acolo si nu le ascund. Imi creste numarul de followeri pe fb. De aproximativ 3 saptamani, cu toate ca am primit mii de cereri pe care le-am sters, nr de followeri nu mi-a mai crescut. A ramas acelasi. Eu m-am mai jucat pe la setari pe acolo. Am dat sa fie profil public. sa vada toti ce scriu sau postez. Dar nu cred ca a afectat cu ceva.
Ma puteti ajuta? De ce oare nu mai creste?

1 răspuns:
| RoxyReginaAnnamariaTeodoraAndreeaMartina1010101010 a răspuns:

Pai daca tu le sterg cererea atunci ei nu te mai urmăresc fiindcă daca le s tergi cererea si totul cu aia se sterge si cererea si follow-ul