| scrimioara a întrebat:

Nu stiu ce am sters din control panel add or remove programs si nu mai am volum la calculator...sad si cand intru la sounds nu pot bifa nimic.cum imi recuperez sunetu la calculator? am un LAPTOP MSI U90

6 răspunsuri:
| cosmina05 a răspuns:

Instaleaza driver-ul pentru placa ta de sunet.asa mi s-a intamplat si mie si de fiecare data cand instalez windows-ul trebuie sa instalez si acest driver.

| kyrky a răspuns:

Probabil ai sters driveru` instalat pentru placa de sunet.instaleaza`l din nou driveru` j gata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce proasta esti ai sters realteku

| scrimioara explică:

Imi apare ca am 2 raspunsuri si nu le le vadsad

| scrimioara explică:

Mersi frumos pentru raspunsuri... pot sa zic ca nu ma pricep deloc la calculatoare...sad

| scrimioara explică:

Nu inteleg de ce ma jignesti...imi pare rau ca sunt numa destepti pe acest site si mi am permis sa pun o intrebare si sa fiu facuta proasta