| ionel27ro a întrebat:

Nu stiu ce au facut,dar au stricat tot, nu se mai prinde toate posturile de tv online ca inainte.Dau funda celui care ma ajuta sa prind tv online

Răspuns Câştigător
| CTLNcatalin a răspuns:

Incearca si acest site http://goo.gl/GSI3v2.

2 răspunsuri:
| HavanaGirl a răspuns:

Http://www.cool-tv.net/ intra aici! In general pentru site-urile cu tv online trebuie sa fie accesate de pe Internet Explorer!

SAU

http://tvron.net/ unde gasesti de asemenea un tutorial imediat cum alegi unul din acele programe!

| dannyel86 a răspuns:

Serverele care furnizeaza aceste posturi tv devin inactive in anumite perioade, din diverse motive. Fie revin pe adresa cunoscuta, fie isi schimba adresa. Nici eu, nici tu nu putem influenta acest lucru. E ca la televiziunea prin cablu. Nu ai semnal de la distribuitor, nu vezi posturile tv. Asa si cu sopcast. Isi vor reveni, mai devreme sau mai tarziu, de aceea e bine sa frecventezi constant site-urile care se actualizeaza, cum ar fi Mywebtv.info.