| Denisa a întrebat:

Nu stiu ce imi are calculatorul. Nu pot descarca nici o melodie iar pe YouTube ma pot uita doar cateva secunde. Netul nu e de vina ca merge bine. Ce are?sad Ati patit care asa ceva?

Răspuns Câştigător
| AdeEalx a răspuns:

Eu zic ca e de vina memoria, asa am patit eu sa zicem aceleasi simptome si asta era cauza.
intra in my computer iar pe C dai clik dreapta si dai properties si vezi cata memorie mai ai libera, daca nu ai macar 1 gb liber asta e cauza.
succesc:d

6 răspunsuri:
| keytao a răspuns:

Incearca sa descarci cu real player: http://es.real.com/realplayer/

| Toxic a răspuns:

Dezinstaleaza ce folosesti tu ca sa copii si instaleaza-l din nou

| andreyusnice a răspuns:

Am eu solutia.Ai un virus.Trebuie sa-ti devirusezi calculatorul. Cel mai bun antivirus este Kaspersky.Alta alternativa este sa-ti schimb Windowsul. Cel mai bun Windows este Windows 7. Daca vrei sa-ti instalezi Windows 7 vezi ca am ajutat un baiat (alex) sa si-l instaleze(i-am scris aici pe site informatiile). Dar sa stii ca daca reinstalezi Windowsul s-ar putea sa nu scapi de virus.Virusul poate fi in alt fisier al PC-ului.Deci cel mai bine iti cumperi Kaspersky.Este doar 100lei si ceva, vreo 150lei, dar merita.Cu el nu vei mai avea nici un virus! Vezi ofertele pe site-ul oficial kaspersky.Bafta!

| Simona a răspuns:

Sigur e de vina conexiunea...

| Allexandraa a răspuns:

Poate fi de vina Google, schimba`l daca ai Internet Explorer schimba`l cu Mozila sau Google Chrome, asa am patit si eu.Eu l`am schimbat cu Google Chrome si acum imi merge foarte bine

| pebles a răspuns:

Buna am si eu o intrebare...de ce real player nu merge la google chrome? l-am dezinstalat si instalat iar. la mozila si la explorer merge perfect numai la chrome nu mi-l recunoaste aveti cumva reo solutie? multumesc