| craniul a întrebat:

Nu stiu ce sa fac am instalat tot felul de cs-uri sad si cand intru in ele imi iese imediat. Mentionez ca am reinstalat windows-ul ca am crezut ca am luat un virus ceva si tot nimica(am sters si formatat numai partitia C cred ca nu e necesar si D) chiar nu stiu ce sa fac pls help me straight face

2 răspunsuri:
| craniul explică:

Singura chestie e ca imi mergea cs-ul acum 4 zile ma joc cs de ani buni nb sad

| Nicushor a răspuns:

Poate nu este bun calculatoru sau nu ai luat cs-uri bune, incearca sa iei originalu si sa nu il mai stergi sau chesti deaste, mi s-a intamplat cu 19 cs-uri, toate 19 au fost modificatesu nu au mers, dar am loat originalul si mi-a mers, icearca si tu (funda plss)