| Karambit a întrebat:

Nu stiu ce sa fac, vreau sa-mi iau un telefon dar nu stiu daca
Iphone sau Samsung?
Ce e mai comod si mai folositor, dar si elegant?

Răspuns Câştigător
| XxXNotForKiidsXxX a răspuns:

Eu am iPhone 6s si sunt foarte multumita de el. Dupa cum a zis si Costia, depinde de gusturile tale.Mie de exemplu mi se pare mai elegant iPhone, dar altora li se pare mai elegant Samsung.Du-te in magazin si compara-le, vezi care iti convine cel mai mult.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Dupa experienta mea cu Samsung a5 eu as alege iphone, parerea mea Samsung e copie iphone, de exemplu castile, incarcatorul, telefonul cum arata e copie iphone 5s

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as alege Samsung, este comod folositor si cat de cat elegant. Acum depinde si de gusturile tale.

| scully a răspuns:

De departe mai elegant, comod și folositor este iPhone. Depinde și de bugetul tău, și de modelul pe care îl preferi, dar dacă ai posibilitate, mergi pe iPhone. Este de departe superior, eu una am avut parte numai de experiențe neplăcute și bani aruncați în vânt cu Samsung.

| nike2014 a răspuns:

Mie cel mai elegant si folositor este iPhone 5S metalic, nici nu striga dupa atentie, dar nu e nici urat!