| qwertyuiopasdfghjklzxcvbnmqwer a întrebat:

Nu stiu ce sa fac youtubul merge cu intreruperi mi-am luat si Adobe flash player si Adobe shockwave player si tot nu merge

3 răspunsuri:
| Tlbi a răspuns:

Incearca sa cureti PC-ul cu programul CCleaner. Inchide browserul inainte sa-l cureti. Link de download: http://www.piriform.com/ccleaner/download/standard

| Jipa95 a răspuns:

Iti trebuie si tie o conexiune stabila la internet, minimum 4mbps sa nu se mai intrerupa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa iti iei si mama lu' program ca tot greu iti merge e de la internet nu il ai foarte rapid si cred ca e pus pe claritate mare la tine nici eu nu prea depasesc 480p.