| SacuiuRobert926 a întrebat:

Nu stiu ce se intampla dar telefonul meu se incarca mult, mult mai incet decat inainte, am incercat multe incarcatoare care au mers inainte si acum nu mai merge si am incercat prin usb si nu mai primeste curent aproape deloc sau foarte incet, ce sa fac in situatia asta, nu mai am alte incarcatoare?

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Il trimiti in garantie sau mergi la service. E posibil sa ai defec la mufa.

| Crackman a răspuns:

Curata portul de praf cu ceva mic și ascutit, sufla acolo cu ceva

| StefanFlorea a răspuns:

Dacă ai garanție sa te duci cu telefonul înapoi, dacă n ai... Îl duci și îl repari. Problema e la mufa lui, nu sunt de vina încărcătoarele