| Roxx97 a întrebat:

Nu stiu ce se intampla pentru ca nu ma lasa sa mai dau raspunsuri spune ca trebuie sa imi comfirm y-mailul si spune ca sa dau click undeva si dupa aia scrie ca mi-a trimis adresa de confirmare la y-mailul meu si nu mi-a trimis nimic sadcrying ce sa fac? funditahappykiss

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In ziua cand te-ai inregistrat pe TPU ai primit, in contul de email indicat de tine, un mesaj de la TPU, prin care iti solicita sa faci confirmarea inregistrarii, dand clic in locul indicat din mesajul respectiv. Daca n-ai facut asta trebuie sa cauti mesajul respectiv in contul tau de email, sa-l deschizi si sa dai clic in locul indicat. Vezi ca s-ar putea sa fie si in Spam, daca nu-l gasesti la mesaje primite. Succes si numai bine!

| RazvanRo22 a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema dar am trimis mail inapoi ca nu imi apare link-ul si am primit mail innapoi.
Si s-a reolvat! happy