| DrinkMySoul a întrebat:

Nu stiu ce setare am facut dar cand descarc pozele pe calculator de pe camera(Sony handycam HDR-SR5) filmulete nu se salveaza(se sterg automat dupa ce descarc pozele, dar celelalte poze raman). Ce setare as putea face? Si am vreo sansa sa recuperez acele filmulete care s-au sters automat? Am incercat cateva programe de recuperat fisiere si nu a mers. La unul era scris fisierul este suprascris.

3 răspunsuri:
| MihaiTT a răspuns:

Daca e pe memory card poti sa-i dai recovery

| DrinkMySoul explică (pentru MihaiTT):

Nu e pe cardsad

| MihaiTT a răspuns (pentru DrinkMySoul):

Daca sunt atat de importante filmarile respective camera are ceva memorie interna care este ori ceva ssd ori flash si tot poti sa-i dai recovery doar ca trebuie sa o scoti