| Unlucky a întrebat:

Nu stiu cum si de ce sunt abonata la niste persoane, pe facebook, si nu pot sa dau "dezabonare" adica unsubscribe... pur si simplu nu apare butonul acela. apare doar "Add Friend" si daca dau pe ala, ori imi apare ca are maximum de prieteni ori maxim de cereri de prietenie. pls, nu vreau sa fiu abonata la ei -.- help?

2 răspunsuri:
| Generalul a răspuns:

Daca o persoana are numarul maxim de prieteni, am impresia ca automat te aboneaza la update-urile lor cand incerci sa le dai add friend. Nu este buton de unsubcribe, trebuie sa dai click tot pe cel de subcribed si sa te scoti de acolo, va aparea un mic meniu.

| Unlucky explică (pentru Generalul):

Nu apare nici ala de subscribed.