| MishelleArt a întrebat:

Nu stiu daca am ales bine categoria tinand cont ca vreau sa pun o intrebare legata de facebook, dar sper sa ma puteti ajuta. big grin

Cum trebuie sa procedez ca atunci cand sunt de pe telefon pe facebook sa apara celor cu care vorbesc pe facebook "Trimis din Bucuresti, Romania" sau ceva de genul. Mai exact, sa ii tina la curent cu localitatea din care conversez cu ei. Dau funda raspunsului cel mai bun, multumesc anticipat! happy

Răspuns Câştigător
| Inger0Cazut a răspuns:

Facebookul are si harta si poti sa iti notezi acolo locatia de unde conjversezi.Si jos, unde normal iti scrii tu mesajele, Este o mica chestie ca o lacrima intoarsa. Apasa acolo.

2 răspunsuri:
| KoaLaBoY a răspuns:

Pai nu poti, prietenilor tai le apare doar ca vorbesti cu ei pe telefon. Funda?