| GeorgeRdp7 a întrebat:

Nu stiu daca am nimerit sectiunea, ma rog...
Vreau sa-mi cumpar un telefon nou, deoarece la cel vechi nu mai merge displayul si nici unele butoane.
As vrea un telefon care sa reziste impacturilor si totusi sa stie cate ceva.
Am auzit ca Nokia 6300 are carcasa de metal, e adevarat?

3 răspunsuri:
| ElHuron a răspuns:

Nokia 6300 are carcasa metalica si tot ceva cu carcasa metalica un Nokia 8900. Mai exista si replici dupa iphone care au carcasa metalica dar displayu-l foarte sensibil. Iti recomand si un telefon fara carcasa metalica, dar rezistent si care stie cat de cat ceva : Nokia 2730. Sper ca ti-am fost de ajutor!

| adi_9709 a răspuns:

Da, e mic compact elegant ieftin are o baterie care rezista mult.
Are si tata si am si eu si suntem foarte multumiti im plus e foarte accesibil!

| AlicePotato a răspuns:

LG optimus one rezista la fratemiu'. E mai rezistent decat pare. Fratele meu se joaca cu el in parc si il da de beton, in magazin, in casa.(odata mi l-a aruncat din mana pe parchet... )deci e foarte rezistent si foarte bun ca calitate si pret.winking
funda?