| ciupyx a întrebat:

Nu stiu de ce, cand vreau sa intru pe site-ul meu de pe google, ma redirectioneaza spre ceva adresa care nu exista.

la fel se intampla si daca postez link spre site-ul meu pe facebook, sau pe mail, ma redirectioneaza spre alt site.

singura modalitate de a intra pe site e sa scriu adresa in browser. s-a mai confruntat cineva cu problema asta?

cum as putea sa o rezolv?

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Iti bagi un program de curatare a windowsului advanced sistemcare 5 apoi stergi google chrome si toate cooki-urile, adresele salvate la favorit reinstalezi google chrome si dupa ce ai facut sistemul de curatare avansata adaugi din nou adresele la favorit si nu mai intampini belele.