| secretlove2014 a întrebat:

Nu stiu la ce setari am umblat dar de astazi cand am deschis leptopul imi spune sa astept sa se configureze update la windows,desi pana acum intram direct, ce pot sa fac sa nu mai astept de fiecare data cand deschis leptopul sa nu mi mai apara updateurile astea?

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Leptopul se numeste laptop. Numai pronuntia este "Leptop".
Click dreapta pe steguletul de jos din dreapta, Open action center, Change Action Center settings si demarcheaza Windows Update daca nu-l ai cu licenta. Daca este cu licenta lasa-l sa-si faca mendrele.

| secretlove2014 explică (pentru Salontanul):

Am intrat unde mi ai spus tu si nu este bifat windows update, ce pot sa fac? si nu stiu daca este cu licenta sau nu

| Salontanul a răspuns (pentru secretlove2014):

Atunci poate avea o defectiune Windowsul. Ar fi bine reinstalat

| darrio2007 a răspuns:

Nu face asta in fiecare zi.Doar cand se actualizeaza.

| K0sti a răspuns:

Pai ai face bine in primul rand sa stii si tu ce ai prin calculatorul ala, cum sunt facute setarile, etc. Si atunci o sa-ti raspunzi si la intrebare! Ca e calculatorul tau, nu al altuia...

| secretlove2014 explică (pentru K0sti):

Nu stiu ce are laptopul in el pentru ca nu i am instalat eu programele si nici la setari nu am umblat, asa l am cumparat de la cineva

| K0sti a răspuns (pentru secretlove2014):

Pai exact, asta spun, asta inseamna sa nu te intereseze, sa te doara in pix!
Pe moment lasa-l sa-si faca update-urile alea si asta e, nu ai ce sa faci! Uneori intra intr-o bucla din asta nasola, cand tot incearca sa le instaleze si nu poate! Si o tine asa intruna! Rezolvarea e reinstalarea windowsului!