| Gică1122 a întrebat:

Nu știu dacă domeniul este tocmai cel mai bun, dar, deși nu apelez prea des la TPU, acum chiar nu am găsit nimic de unul singur, sau mai bine zis, nimic să-mi placă. Am un iphone 5, simplu și m-am săturat să mă chinui cu Apple store pentru muzică. Am căutat o aplicație, gen youtube, să-mi ruleze muzica și fără să trebuiască să rămân în aplicație, dar să meargă și offline. Singura aplicație de acest gen a fost MusicTube, care a mers excelent pentru câteva săptămâni. În ultimul timp nu mai merg adăugate melodii în player, offline, deci... aplicația a devenit inutilă. [de reținut este că aplicația nu ocupă foarte mult, melodiile ne fiind stocate în telefon]. Întrebarea mea este, știți și alte aplicații de genul? Cum să fac să-și revină aplicația Musictube? [Nu am șters-o și reinstalat-o deoarece o să pierd melodiile, da..sunt leneș].

1 răspuns:
| RobertMth a răspuns:

Salut, problema e că cei de la Apple nu au aplicații asemănătoare, deoarece Apple nu dorește să ai toate muzicile pe gratis, ei vor ca tu să le cumperi de pe iTunes, deci nu prea ai să găsești aplicați care îți dau voie să asculți muzică Offline. Dar nu sunt sigur dacă e valabil pentru iOS există o aplicație numită SnapTube (Nu se poate găsi în App Store) îl poți descărca din browser, pur și simplu caută pe Google "SnapTube"... Sper că te-am ajutat cu asta, succeswinking