| cornelia_2498 a întrebat:

Nu știu de ce nu se vad pozele din niciun album pe sunphoto, iar asta ma împiedica sa postez alte poze. Am văzut ca nici la Alti utilizatori, prietenii mei nu prea se vad pozele Va rog sa rma ajutati, dau funda si vot inteligent, util tot ce vreti voi,

2 răspunsuri:
| ✿puffa✿ a răspuns:

Mie mi se vad pozele.Nu stiu ce are la tine.Cred ca e de la browser. Daca ai Opera incearca sa il schimbi cu Chrome sau Internet Explorer.Mrg,e posibil sa fie de la ei.Se mai intampla.Asteapta 1 ora si intra iar dupa.Succes:*

| l1feincolor a răspuns:

Eu am intrat chiar acum, am si eu cont, si se vad pozele la mine.
Nu stiu ce are,. incearca sa il lasi asa si intra mai tarziu.
Apropo daca vrei sa intri pe pagina mea sa imi vezi pozele poftim link-ul: http://FunkyGirl97.sunphoto.ro
:)