| anonim_4396 a întrebat:

Nu știu din ce cauză nu îmi mai merge YouTube-ul. În locul unde era videoclipul, apare o imagine neagră, nu mai există nici imagine, nici sunet. Știe cineva din ce cauză, i s-a mai întâmplat cuiva? Cum pot remedia problema, sau e de la site și se rezolvă de la sine? Mulțumesc.

4 răspunsuri:
| SergiuNico a răspuns:

Uite problema... Tia picat Adobe Flash Player... Il poti lua de pe saitul acesta: http://www.adobe.com/products/flashplayer/, dupa aia o sati mearga;)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti tu mai prost din fire

| Cristy97 a răspuns:

Si eu am aceiasi problema si tot u merge dar daca folosesc internet explore imi merge doar cu google chrome nu imi merge, dc?

| Laly_Valeria_1982 a răspuns:

De ce nu mi se vede imaginea pe youtube e negru