| Asdffd a întrebat:

Nuh mai suportttt angryangry ma joc metin2 factory... din 5 in 5 min se blocheaza servarul...straight facestraight face nuh mai merge cam 10 min ce sa fac sunt disperata

16 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Iepurila a răspuns:

Lasă metinul și apucă-te de altceva. Adică lasă jocurile online... Sunt o pierdere de timp.happy

| FeFy` a răspuns:

Asteapta.ca isi va reveni.

Nu fii nervoasa!

Totul se rezolva cu calm :*

Pa frum;*

| KoWalSky a răspuns:

Alta disperata de un joc de ratatilaughing

| Good Cat a răspuns:

Eu in locul tau as mai lasa messu` sa respire si as pune mana pe o carte...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu merge metin2 factory? cryingcrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu-mi mai merge sa intru in joccrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti iese din 5 in 5 min pentru ca verifica daca nuss hacharii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este naspa, in plus s-a scos metin2 facotry, nu stiai? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sim ie mi se intampla la fel cu metin2 gx. Lam downladat din nou si atunci a mers ( dupa ce l-am mai descarcat o data happy )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu mai joc mt2 nuci privat nici nimic din cauza ca pe mt2 ro apare un server nou acum si maine dimineata au lvl 60. Toti au hack. apucate si u de altceva. 4story talisman cunter-strike 1. 6 ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fk a lot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fk a lot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol

| IonVrajalaMT2 a răspuns:

Daca nu si-a revenit te astept pe :
www.pathofmetin2.eu
Se deschide azi deci e bine sa fi printer primi, dupa ce se populeaza esti tare pe el...
Si daca vrei dai un pm la prieteni sa il populam mai repede:)
Este PVM-PVP mai multe detail pe el.
Va astept!

| xBucSa a răspuns:

E creat de copii si dedicatu lor nu duce te sfatuiesc sa incerci NaxosMT2 serv pvm hard deschis din 27/08/2017 site http://naxosmt2.org