| paulmicutz a întrebat:

O am nelamurire. Care telefon e mai bun Samsung galaxy note 3 sau Samsung galaxy s5? Si de ce?

6 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Samsung galaxy s5:

432 ppi, 16 megapixels, 2.1 megapixels, Quad core, 2500 MHz,

Dar vezi ci tu:
http://www.phonearena.com/....../8202,7984

chiar daca Note 3 are 5.7 inches. 3072 MB RAM, 3200 mAh tot pe S5 as merge.

| LTAA a răspuns:

Samsung Galaxy Note 3.

| Andreea555012 a răspuns:

S5 pentru ca are destule in comparație cu note 3

| Anonimat24 a răspuns:

Salut Paulmicutz.
Eu zic sã alegi varianta Samsung Galaxy S5.
Este mult mai performant si are înbunãtãțiri mai multe decât Samsung Galaxy Note 3.
O zi bunã!
Sper cã ți-am putut fi de ajutor.

| eUgEnPROSCUrov a răspuns:

As zice Samsung galaxy s5 ca este mult mai bun crede-ma.

| Владик_Владик_2001 a răspuns:

Eu cred ca Samsung galaxy s5 e mai bun fiind ca e mai nou si mai performant. am si eu Samsung galaxy s5 e bun dor ca se strica repede.