| MiHai3122 a întrebat:

O aplicatie buna pentru curatat pc-ul de chestii inutile care iti ocupa memoria, etc? Fara Avast, doar free, pentru ca pur si simplu am avut problema cu memoria si ceva cu for honor si nu mi s-au sters vreo 30 de gb, e ceva mai complicat, si alte chestii, nu doar de asta. Deci?

3 răspunsuri:
| crysty1222 a răspuns:

Ti-as recomanda CCleaner. Eu il am si isi face treaba foarte bine, chiar ieri i-am dat o curatare si mi-a sters cam 4 GB de fisiere inutile. Vezi ca are o versiune care se cumpara si una free care isi face treaba la fel de bine.

| MadnesOfJuice a răspuns:

Windows button + R -> %temp% -> ok -> ctrl+a -> delete.
Recomand sa nu folosesti un antivirus pentru ca nu prea ajuta, chiar uneori da informatii false la unele aplicatii. Daca vrei sa fi in siguranta foloseste sanboxie cand deschizi un program care crezi tu ca ar avea virusi happy

| Pescu a răspuns:

CCleaner sau Razer cortex