| Idk44 a întrebat:

O curiozitate, am un laptop pe care doresc sa pun parola, are Windows BlackXp 3.0, dupa ce pun parola la accountul deja existent "Admin" cand dau restart la laptop ma logheaza direct fara sa imi ceara parola, am incercat si sa mai fac un account, tot cu parola si cand dau restart nu imi arata ce sa aleg, care dintre ele, pur si simplu ma logheaza pe ultimul pe care eram intrat, asa si la inceput cand am avut doar un account, nu imi da sa dau click si sa pun parola, doar cand dau logoff atunci imi da sa bag parola, am incercat si sa dau logoff si apoi sa il sting si tot nu imi cere sa bag parola, e ceva de la setari ca si cum e bifat ceva sa se logheze automat ca si la Messenger cand dai drumu la Pc... are cineva o idee cum sa rezolv problema?

1 răspuns:
| smartlollipop a răspuns:

Cred ca trebuie sa dai Log off si sa debifezi o casuta, dar nu stiu exact ce scrie sau unde e. Daca tot nu merge, atunci nu stiu.