| ed23tm a întrebat:

O data la 3-4 secunde imi ingheata pointerul de la mouse, si dupa cateva secunde isi revine, si continua tot asa.
Ce poate fi?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cred ca ar trebui sa vezi cum este setata viteza pointer-ului. Intra prin Start/Control Panel/Mouse/Pointer Options si de la Select a pointer speed selectezi o viteza mijlocie si dai OK. Succes si numai bine!

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mouseul trebuie sai scoti bila si sai cureti mizeria care o are inauntru

| Slavian a răspuns:

Driver-ul de la mouse nu este atat de bun, mouse-ul este defect, windows este supraincarcat.

| NoKidding a răspuns:

1-mausu' bulit
2-procesoru utilizat la maxXxim
3-nu stiu

| ~ вα∂ вσу ~ a răspuns:

Vezi poate nu e bagat bine in spate la unitate happy

| rosto a răspuns:

Depinde ce fel de mouse ai. daca e cu bila, incearca sa il cureti. daca e optic, poate ca suprafata pe care sta nu e perfect opaca. daca ai wireless, poate nu mai ai baterie. sau poate e pur si simplu defect, asa cum zice cineva mai sus, nu stiu ce sa mai zic thinking