| DanutzzaMaria99 a întrebat:

O fata mi-a trimis un mesaj cu numar ascuns...Si mi-a spus ca nu le trimite de pe telefon ci de pe un site pe caluclator. Exista asa ceva? Imi puteti spune despre ce e vorba? Fundaaa si vot! happy

5 răspunsuri:
| Addaa1998 a răspuns:

Poate ca se joaca sau vrea sa te sperie ....sau o surpriza dar ce a scris in mesaj este cel mai important
Poate ca a gresit numarul sau sunt numai robotii

De unde stii ca e fata?

Succes!

| DanutzzaMaria99 explică (pentru Addaa1998):

Pai e o prietena de-a mea...dar ea nu vrea sa imi spuna cum a trimis

| Аℓℓi a răspuns:

Http://www.programecalculator.ro/......e-telefon/ Sunt mai multe site-uri dupa care potii trimite mesaje de pe calculator pe telefon. Funda?:o3

| Аℓℓi a răspuns:

Http://www.programecalculator.ro/......e-telefon/
Sunt mai multe site-uri dupa care pori trimite mesaje de pe calculator pe telefon.:)
Funda?:o3

| anonim008 a răspuns:

Da, exista astfel de site-urihappy un exemplu este moove.ro.
ma rog, sunt mai multe...de pe unele le primesti cu anumite nr iar de pe unele cu ascuns.
oricum, mesaje cu nr ascuns dupa tel nu se pot trimite asa ca sigur este vb de un anume sitewinking