| Shery a întrebat:

O intrebare cam stupida, dar nu am incotro, trebuie sa va intreb: Am o tableta android allview alldro si vreau sa ii pun cartela, dar mi-e frica sa ii scot carcasa din spate, sa nu se strice. Stie cineva cum se scoate? Aveti asa ceva? Aaaa, si inca ceva. La inceput trebuie sa ii fac setari speciale pentru internet, ceva? Am incercat sa il conectez prin WiFi, s-a conectat dar nu mergea sa navighez.

2 răspunsuri:
| cagulatu a răspuns:

Du-te la un reprezentant al magazinului de la care l-ai cumparat.

| GabyLemon a răspuns:

Ai grija daca nu e tableta 3G si scoti capacul din spate singur te poti electrocuta.Ai mare grija!