| c0pil1n a întrebat:

O intrebare interesanta am:
Daca toate jocurile online, de exemplu FIFA
Se misca cand joc online de parca sunt drop frame-uri iar daca joc singleplayer fara sa-l conectez la internet merge perfect inseamna ca acele blocari sunt din cauza internetului?
Indiferent ca pun setarile grafice pe low sau pe ultra exista acele blocari (Fps-urile nu oscileaza)
Am net de la rds 300mbs fibra. Au schimbat-o recent peste tot in zona noastra dar tin sa cred ca internetul este vinovat de acele blocari stil drop-frame
Stau intr-o zona mai muntoasa si acum ninge.
La fel am patit si cu 3 console ps4 (jucam fifa online si se bloca continuu iar cand jucam cu prietenii imi mergea perfect tot timpul)

4 răspunsuri:
| Mirel4412 a răspuns:

Ai mai pus intrebarea asta si ti-am raspunsul ca cel mai probabil e de la net, plus ca mai si ninge la tine.

| c0pil1n explică (pentru Mirel4412):

E foarte trist daca e de la net.

| Mirel4412 a răspuns (pentru c0pil1n):

Vrei sa ne adunam toti la tine acasa si sa plangem? Cand eram mai mic, pe langa faptul ca nu aveam internet, se mai lua si curentul 3-4 zile, deci fara desene animate.