| LocalHost7 a întrebat:

O întrebare. La iPhone 4 am IOS7, pot instala o versiune mai mica, gen 6.1.3? Multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| YoshiFan a răspuns:

Daca nu ai SHSH-uri de iOS 6.1.3 sau o versiune inferioara atunci este imposibil.

| Andrei_Kovacs_1993 a răspuns:

Da se poate e usor si simplu daca ai deja alt ios6 sau 5

| carcera69 a răspuns:

Da se poate daca te pricepi in asa ceva dar de ce sa iti degenerezi telefonul daca are o varianta mai buna?

| LocalHost7 explică:

Problema e ca IOS 7 face ca telefonul sa lucreze mai lent. In timp ce 6.1.3 ar fi o versiune la care telefonul ar reactiona si lucra mai repede. Deci daca am o versiune 6.1.3, o pot modifica cu toate ca este mai inferioara?