| xgd a întrebat:

O intrebare pentru cei care au incercat corsetul Slim N' Lift : Acest corset strange atat de tare incat chiar elimina grasimile[ cum arata la TV] sau doar face talia SA PARA mai supla [ + ca e tare piperat la pret ]?

2 răspunsuri:
| gki1980 a răspuns:

Nu elimina, doar subtiaza cat timp il ai pe tine! trebuie sa-si vanda produsele, asa ca minciuna cu slabitul e folosita!

| comansorin a răspuns:

Nu l-am incercat dar la cat costa lasa o gaura destul de mare in buget astfel incat sa crezi ca te slabeste chiar si pentru faptul ca nu mai bani pentru mancare