| Anoniq a întrebat:

O intrebare pentru cei care folosesc Nvidia GeForce Now, mi-am cumpărat jocul theHunter Call of the wild de pe steam si am vrut sa imi iau si niste dlc-uri dar cum as putea sa le utilizez? Suporta Nvidia GeForce now dlc-urile? Daca da, ma puteți ajuta?

4 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Din cate stiu eu DLC-urile n-au treaba cu nVidia GeForce Now. Aia care au AMD ce fac? Nu se mai joaca cu DLC-uri? DLC-uri sunt de obicei un plus adus jocului. Un costum nou, o poveste noua, bla bla.

| Anoniq explică (pentru Ineys):

Ma refer la aplicația de Cloud Gaming Nvidia GeForce Now...

| Ineys a răspuns (pentru Anoniq):

A, vina mea n-am citit atent. Da, DLC-urile nu ar trebui sa aiba nici o problema. Pur si simplu le instalezi pe Steam si aia e.

| Anoniq explică:

E un fel de booosteroid