| intrebcenustiu a întrebat:

O intrebare pentru cei ce se pricep la site-uri si adsense: Am doua pagini de Facebook, fiecare are peste 90k urmaritori si ma gandeam sa creez un site cu stiri pe care sa le pun pe pagini. Cam cate vizite pe zi trebuie sa am pentru a castiga lunar undeva la 1000 de lei? Multumesc anticipat

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E destul de greu de calculat. Depinde ce rata de conversie pe click uri pe reclame ai iar cum cpc e destul de mic in Romania eu aproximez ca ai nevoie de minim 2.000 vizite unice pe ZI