| Adi36346346 a întrebat:

O intrebare pentru cunoscatori.
Am Android 6.0 pe telefon, am instalat aplicatia CM LOCKER, o setez tot ce trebuie inclusiv model de deblocare ecran. Blochez telefonul iar atunci cand apas pe butonul de power sa il deblochez se deblocheaza ca si cum nici n-ar exista aplicatia. Am vazut la setari ca aplicatia se dezactiveaza singura, care sa fie cauza?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu toate programele /aplicatiile fac ceea ce promit.
Sterge aplicatia si instaleaza-ti o alta, care functioneaza bine si cum iti place.

| Adi36346346 explică (pentru Bula):

Am observat ca aplicatiile de genu` CM LOCKER. alte aplicatii de genu asta se manifesta la fel, aceeasi chestie...banueisc ca trebuie seatat ceva din telefon sau poate am o alta aplicatie instalata care o intermoduleaza cumva...

| Stefancalin1997 a răspuns:

Pai da-i la setari si cauta ecranul acasa sau ceva de genul si vezi sa fie dat pe aplicatia respectiva.