| papuciirupti a întrebat:

O intrebare prosteasca, de ce doar la 2 persoane de pe whatsapp nu imi apare acum cat timp au fost active? Totusi vorbesc cu ele de mult timp

Răspuns Câştigător
| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Dacă de la setări dezactivezi să ți se vadă ultimul act, nu o să se vadă, dar nici tu nu o să-l vezi pe al altora. Dacă vrei și tu s-o faci, intră la setări și era pe undeva la confidențialitate.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au actul oprit

| PuyaTimonel a răspuns:

Pentru ca au dezactivat functia de la setari de a arata ultimul act pe Wap.