| sssSnake a întrebat:

O intrebare... se poate trimite Euro de la un abonament vodafone, la o cartela vodafone? adica sa nu mai cumpar de la magazin, ci sa reincarc dupa telefonul cu abonament...
Stiu ca la orange este...

MS MULT!

Răspuns Câştigător
| primavara_4456 a răspuns:

Da, bineinteles, formezi 444 si urmezi pasii. Castigi astfel si reducere si puncte de loialitate.

6 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Se poate. Suni la 444 si urmezi pasii.

| marsat a răspuns:

Suni la *144#, alegi a 2-a optiune, scrii codul cerut, care este format din 4 cifre, ultimele din CNP-ul buletinului persoanei pe numele caruia este abonamentul, alegi suma, alegi numarul, confirmi si creditul este transferat.

| bmh93 a răspuns:

Da se poate.La mine am in meniu la aplicatii un submeniu "VODAFONE" si sunt 3 puncte.Fix la punctul 3 am servicii si dau acolo... apoi imi apare Reancarcare din cont abonat, si de acolo te descurci.Bafta!

| ikram a răspuns:

Da se poate si la Vodafone, din cate stiam eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap, se poate. Suni la 444 happy

| iddqd a răspuns:

Se poate. Suna la 444