| anonim_4396 a întrebat:

O mica problema cu net-ul (mai exact router-ul). Mi-am reinstalat windows, si acum cand vine vorba sa ma conectez la net, zice ca "network adapter-ul" nu are driverele instalete. Cand am incercat sa-l configurez automat (a.k.a. sa intru pe 192.168.1.1) pur si simplu nu-mi intra. Nu-mi gaseste site. Ah, si da, cand e vorba sa-i zic sa se conecteze la o retea, zice ca nu gaseste. Faza cu driver-ele e de la troubleshoot. In fine. E un HUAWEI HG655B.

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Nu vad ce treaba are router-ul ca nu ai tu driverele instalate. Instaleaza driverele de la placa de baza si discutam dupa;

1 răspuns: